SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan

Kataloski broj: GLC-LH-SMD-C

Kupovinom ovog proizvoda dobijate 4880 eKupovina poena. Vrijednosti 1,02 KM .

48,80 KM

BRZA
ISPORUKA
PLACANJE NA
36 RATA
BESPLATNA
DOSTAVA
SIGURNA
KUPOVINA
GARANCIJA NA
SVE PROIZVODE
BRZA
ISPORUKA
PLACANJE NA
36 RATA
BESPLATNA
DOSTAVA
SIGURNA
KUPOVINA
GARANCIJA NA
SVE PROIZVODE

SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan / Singlemode / 1.25 Gbps / 1310nm / 20km / 1000BASE-LX / Duplex LC connector

SKU: 0001214551 Kategorija:
Brand

Cisco, HP

Garancija

3G

Bazirano na 0 recenzija

0.0 prosjek
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan”

Još nema recenzija.