D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-310GT

Kataloski broj: DEM-310GT
Dostupnost:

Nema na zalihi


Kupovinom ovog proizvoda dobijate 22700 eKupovina poena. Vrijednosti 4,58 KM .

227,00 KM

BRZA
ISPORUKA
PLACANJE NA
36 RATA
BESPLATNA
DOSTAVA
SIGURNA
KUPOVINA
GARANCIJA NA
SVE PROIZVODE
BRZA
ISPORUKA
PLACANJE NA
36 RATA
BESPLATNA
DOSTAVA
SIGURNA
KUPOVINA
GARANCIJA NA
SVE PROIZVODE

Nema na zalihi

D-Link DEM-310GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseLX, za single-mode optička vlakna, dosega do 10km.

SKU: 0430265Kategorija:
Težina0.07 kg
Dimenzije13.8 × 7.5 × 5 cm
Brand

D-Link

Garancija

5G

Bazirano na 0 recenzija

0.0 prosjek
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-310GT”

Još nema recenzija.